Jesteśmy z Wami już od ponad 25 lat. Początki naszej działalności sięgają 1993 roku. Zespół tworzą specjaliści z zakresu BHP i ppoż. z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w różnych branżach przemysłu i usług, podnoszący systematycznie swoje kwalifikacje. Zajmujemy się również różnymi zagadnieniami z zakresu ochrony środowiska. Jesteśmy firmą rodzinną.

Posiadamy Ośrodek Szkoleniowy działający na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych pod numerem 1/2004 w Urzędzie Miasta i Gminy Gryfice - Wydział Edukacji i tym samym pod nadzorem Kuratora Oświaty. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Szkolimy w miejscu i czasie ustalonym ze zleceniodawcą. Usługi realizujemy na terenie województwa zachodniopomorskiego. Wspomagamy dużych przedsiębiorców jak również rozwiązujemy problemy małych, kilkuosobowych firm.

Mamy doświadczenie, jesteśmy terminowi, kompetentni, komunikatywni i odpowiedzialni. Celem nadrzędnym w wykonywaniu naszych obowiązków jest zadowolenie Każdego Klienta, z którym mamy lub będziemy mieć przyjemność współpracować. Wszystkie świadczone przez nas usługi są oparte na obowiązujących przepisach prawa pracy i wykonywane przez osoby wysoko wykwalifikowane. Świadczymy usługi outsourcingowe w zakresie BHP, ppoż. oraz ochrony środowiska Preferujemy stałą współpracą , ale wykonujemy również jednorazowe zlecenia.

Wysoki poziom kwalifikacji naszych specjalistów oraz indywidualne podejście do klienta wraz z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży, przemawia za nawiązaniem współpracy właśnie z nami.

Nasze motto to „Bezpieczna praca w każdych warunkach”

Zaufały nam: firmy samorządowe, szkoły i urzędy, jak również przedsiębiorcy z powiatu gryfickiego, kamieńskiego, łobeskiego, kołobrzeskiego  oraz ościennych.

Zapraszam Państwa do współpracy.

OK

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.